Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt - naběhne jen úvodní obrazovka

Dobrý den,

dnes se mi na notebooku - při prohlížení internetu, při obyčejném odpovídání na mail - objevila tzv. modrá smrt. Je to na notebooku, který už mám čtyři roky, ale všehovšudy jsem něco podobného na něm zažil maximálně 2.

Bohužel tentokráte se to neobešlo bez následků. Počítač normálně zapnu, objeví se hláška Vítejte (mám Windows 7), pak načte se hl. obrazovka a tím to končí. Počítač nereaguje na žádný příkaz (Win+R nebo třeba klasické Ctrl+Alt+Delete), nerozliknu ani žádnou položku na ploše, plus mi nezobrazuje dolní lišta (tu mám vysouvací, takže se nevysunuje).

Co prosím s tím? Nejsem žádný počítačový mág, bodla by mi tedy nějaká jednoduchá rada. Na ntb mám dualboot s Ubuntu, ze kterého teď píši a vše funguje naprosto v pořádku. Takže problém bude asi jen v tom Windowsu.

Kde by tedy mohla být prosím chyba?

Děkuji za každou radu! :-)

- zapnut W7 - nudzovy rezim - win+r - cmd + chkdsk c: /r /f
- ak nepomoze, tak obnovit stav na dobu ked vsetko islo, alebo znovu v nudzovom rezime win+r - sfc /scannow
- ak nenabehne ani nudzovy rezim, tak nabootovat z instalacky od W7, zadat opravu a chkdsk c: /r /f napisat tam