Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zjistit kolik wattů bude brát PC při taktu CPU zda stačí zdroj + rozdíl mezi CL4 a CL5

Dobrý den,něco podobného už jsem sem dával,ale chci znát přímou odpověď.

Jde mi o to že chci vědět kolik mi tak CCA bude brát procesor a zákl.deska paměti atd..

Sestava:

Procesor: intel core 2 duo quad 2.4ghz Q6600 takt na 3ghz možno i na 3.2Ghz zda bude stačit zdroj.

Zákl.deska: MSI P43 NEO3-FR

grafika: SAPPHIRE HD 5770 VAPOR 1GB DDR5

paměti: 2x1GB 800mhz budu rozšiřovat na 2x2GB = 6GB 800mhz DDR2

HDD: 320gb 7200ot,250gb 700ot

ZDROJ: Fortron Blue Storm II 400W

+ Chci vědět včem je rozdíl mezi CL4 a CL5 zda paměti budou spolupracovat .. + Koukal jsem na paměti které jsou stejně výkonné,ale jsou menší "kvůli chladiči" tak zda se liší nebo ne...

Díky za vše!!!!

Takže rači ty kingstony? :) ..Když budu taktovat procesor třeba na 3GHZ tak se mi zvušuje frekvence pamětí třeba na 999Mhz,koukal jsem že tam mam pak na výběr zda chci 667mhz přesně nevím kolik,ale našel jsem tam i 799mhz je lepší když tak bude 799mhz než 999mhz aby se mi paměti neodrovnali? Díky..

pamati sa frekvenciou nedaju odrovnat, ale na vyssej frekvencii nebudu spravne fungovat. V BIOSe nastavuj delicky tak aby si mal RAM frekvenciu stejnu alebo nizsiu jak je ich normalna frekvencia.
A moduly strkaj tak aby boli v spravnych slotoch pre dualchannel po paroch (viz manual k zakl.doske), ked ti ide o max. vykon vsetkeho.