Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj - bílá hmota

Ahoj, vyměňuji pc skříň a při vydání zdroje jsem zjistil že vevnitř je bílá hmota - podle mne se jedná o výtečné kondenzátory. Můžete mi to někdo potvrdit? Zdroj seasonic ss-500ET starý asi rok. Jinak zdroj normálně bez problémů funguje a bez PC se pár dní neobejdu - je nějaké velké riziko bouchnutí? :-D Doufám tedy, že to je jen nějaká teplovodním pasta... Viz obrazky
https://www.dropbox.com/s/mupfaxestesxj6j/IMG_2015 0128_180115.jpg?dl=0

Na tej fotke toho moc nevidno, ale vypada to skor ako nieco od vyroby nejaka hmota ktora cinanovy vysla z tuby :) Keby to bolo z kondiku tak by si videl niekde vedla toho roztrhnuty kondik (nevidno to na tej fotke ze ci tam nejaky roztrhnuty je alebo nie)

Nedávno měl stejnej záchvat paniky synovec, taky uviděl ve zdroji něco vyteklýho. Po demontáži zdroje mi ukázal na stejnej sajrajt, jako máš na fotce. Je to jen fixační hmota, čert ví, proč to serou na kondíky.
Z kondíku teče žlutej sajrajt a udělá to jen trochu pěny, která časem seschne, rozhodně to nezůstane napěněný, jak čerstvá šlehačka, spíš to vyschne jak pivní pěna na stěně sklenice.