Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1- Programy při spuštění PC

Dobrý den. Prosím potřebuju pomoct s výkonem PC. Vím že rychlost PC ovlivňuje počet procesů spštěných na pozadí ale já žádné nezapl a zapne mi je automaticky PC po spuštění. Neví někdo kde nastavit programy které se po spuštění zapnou? Třeba takové Hamachi opravdu nepotřebuju denně a pořád se mi tam cpe. Zkusil jsem už "Spustit->shell:startup" ale tam nic není. Děkuji za rychlé odpovědi :).

rychlost PC neovlivňuje počet procesů spštěných na pozadí.

rychlost PC ovplyvnuje napr. to ze kolko a jakych virov a antivirov tam mas nainstalenych apod., a ci mas nainstalene vsetky spravne ovladace, atd

(P.S. ci sa nejaky program spusta po starte sa da zvycajne nastavit aj v danom programe. Hamachi vytvara zrejme virtualnu sietovku, to moze spomalit trochu start Win napr. o sekundu apod, inac nic.)

vidět ho takto nemůžeš, protože hamachi z logiky věci bude jako driver nebo služba.
co se ti tam může cpát by mohl být obslužný program.

to by mohlo být nastavitelné v samotném programu, popřípadě použij sysinternalsí autoruns, kdy si odškrtneš program- na driver hrabat nebudeš, pokud je to služba dá se s ní manipulovat v services.msc