Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s pamětí RAM

Dobrý večer,
Chtěl bych se zeptat jestli byste mi mohli nějak pomoct se "žrouty paměti RAM"
V notebooku mám 4GB Ram a při hraní her mám poklesy FPS.
Domnívám se, že to má co dělat s Ramkama, protože když mám zapnuté tyto programy (firefox, origin, skype) - mám volnou paměť RAM něco málo kolem 400MB z cekových 4GB. (viz. foto)
Chci se vás zeptat jestli by tomu pomohlo dokoupení další ramky (4gb) a popř. jestli byste mi mohli poradit i s výběrem ramky.

LEnovo Ideapad G580 - Core I5(2,6Ghz, nVidia Geforce g635m, Ram 4gb)

FOTO: hjmlSCj3p

Děkuji.

Ked si notebook kupil bez Windows, tak v nom neni ziaden recovery na Windows vyrobny stav, ptz vyrobny stav bol bez windows. Takze nechapem co sa vlastne pytas.

Ked si instalujes Windows z DVD, tak si sam volis co sa ma formatovat. Formatujes oddiel na ktorom je windows. To vidis ty ze jake mas oddiely na jakych diskoch a kde je windows, ja ti na tvoje disky nevidim. (P.S. ale windows je normalne na SSD, ptz inde by ho nainstalil len dement, ak je v PC SSD)

No ani se nenamáháš napsat co (která hra) se seká.

400MB ze 4GB v systému W7 je docela dost obsazeno.
Taky 88 procesů je dost (já mám ve W8.1 68)

Něco tam máš blbě nastavené a po zapnutí hry ti to začne žrát některé systémové prostředky (i paměť).

Tudíž závěr je: dát si dohromady PC - udělat si v něm pořádek a neinstalovat kdejakou ......