Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můj pc- problem

Dobrý den chtěl bych se poradit o mém pc... při spuštění nějaké hry hra běží asi cca 2min v pořádku a po čase se začne dost kousat... Př.tes skyrim...
Můj pc:
Procesor – CPU AMD Phenom II QUAD X4 920 (2.8GHz, 8MB, socket AM2+, 1
Graficka karta – Sapphire ATI HD 3870 512MB DDR4 PCIE dual DL-DVI
Ram Kingston 2x2GB DDR2 PC800 KVR800D2N6K2/4G CL6
HDD Samsung HD753LJ 750GB SATA II 7200RPM, 32MB
Zdroj SEASONIC SS-400ET-T3, 400W, 80Plus, OEM
Zakl.desk. – MB Microstar K9A2 CF-F, AMD790X/SB600, skt.AM2+, 2xPCIlex16
Operacni systém- Windows Vista Home Basic Edition, 64-bit Service Pack 2

tes skyrim mi normalně fachalo...
poté mi odešla grafika:VGA Sapphire ATI HD 3870 512MB DDR4 PCIE dual DL-DVI nahradil jsem ji tedy Geforce GT 610 2048MB DDR3 po té sem dokonce přeinstaloval Windows... a teťka když spustim tes skyrim tak šlape tak cca 2min a poté jak už jsem říkal se začne sekat...

Dále mam problém s procesorem... když se podívam na vlastnosti počítače(Nvida, Everest,...) tak se můj procesor zobrazuje jen jako :Processor model unknown 2.80 GHz

Děkuji za všechny tipy a rady...

Aha.... tak parada no... takze se ptam na grafickou kartu cca 2-3k kc ktera by pasovala k mému pc? a ktera je pro hry idealni... NĚCO jako: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7750 with 1 GB VRAM ... to jsou doporučené požadavky na hru kterou bych rád rozchodil...
Děkuji za odpovedi... nejlépe rovnou prosím o odkaz ke koupi... kdyžtak pište i na skype: Peapryk

Máš brutální teploty Grafické karty (GPU) 106°C je už moc. V zátěži by neměli přesáhnout 90°C (snesitelná hranice). Sekání způsobuje pravděpodobně to. Řešení - vyčistit kartu od prachu, zjistit, zda-li se točí všechny ventilátory na ní. Teploty procesoru, disku, základní desky jsou zcela v pořádku jinak.