Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starší Macbook- vyplatí se?

Zdravím a na znalé se obracím s dotazem.Mám možnost koupit zachovalý, ale starší MacBook air, C2D 1,6GHz atd. za 9.000,-. Nicméně přemýšlím, zda-li má takový ( byť se jedná o Apple ) stroj takovou cenu ( plus když je bez záruky ).Co myslíte vy?Díky

• Jestli je funkcni a chces vyuzit "O SX" (tusim ze s leopard) ale mel by podporovat i Yosemite (zustava na overeni) tak se vyplati, ano.

TiP~ Pred koupi, bych ale z ohledu ze je jiz po zaruce, udelal prodejni zaruku (smlouvu), kde prodavajici osoba, da <minimalni> "3 mesicni" lhutu reklamace pri HW problému.

ktory je to rok vyroby a kolko ma RAM?
Ja mam biely macbook z 2010 C2D 2.4GHz 8GB RAM a v pohode chodi doteraz aj s Yosemite. Air ma vyhodu v SSD.
Zalezi samozrejme aj na tom, co chces s nim robit.
Ak si chces overit cenu, tak existuje takato fajn stranka, kde zadas parametre macbooku a vyhodi ti priblizne za kolko by sa oplatil. www.mac2sell.net (stranka vyzaduje vypnutie adblocku).