Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem základní deska

Zdravím včera jsem si pořídil základní desku ASrock 970 extreme 3 R2.0 ale mám problém s rozeběhnutím pc.Počítač naběhne ale je jen černá obrazovka a nic víc ani bios se neukáže měl jsem u sebe známého který umí přes pc zkoušely jsme vyměnit všechny komponenty (cpu,gpu,ram) jestli nemám něco vyhořelí nebo jinak poškozený ale výsledek je furt stejný radil mi že je deska nejspíš vadná a nejlepší by bylo jí reklamovat ale chtěl bych se zeptat ještě dalších zkušených lidí jestli s tímhle problémem měl někdo zkušenost a dala by se vyřešit jinak než unáhleně jet desku reklamovat předem děkuji za odpověd :)

- ake dalsie komponenty do tej dosky davas? (CPU, VGA, RAM)
- aky je pouzity zdroj? (presny model alebo foto stitku)
- na zaciatok do nej zapoj len uplne minimum - samotna doska bez skrinky/alebo s odpojenymi kablami od skrinky, osad len CPU, 1 ks RAM a VGA + zapoj zdroj - ATX 24pin, 4+4 pin a pripadne pridavne napajenie do VGA, nastartuj pomocou skrutkovaca spojenim pinov na doske, predtym resetni CMOS pomocou jumpera alebo vybratim baterie na 10s (samozrejme zdroj musi byt odpojeny od el. siete)