Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neukazuje se aktuální poloha

ahoj, v mobilu mám google mapy, mapy seznam, počasí Yowindows. Na tom počasí se mi občas stane, že i když mám nastaveno automatickou polohu, občas skočí Canberra. A tam jsem opravdu nikdy nebyl :-) . Stejně mi Canbera občas skočí na mapy google jako aktuální místo. A ješte na google mapách i na seznam mapách se mi neukazuje aktuální poloha. Ukáže se mi třeba místo, které jsem naposled hledal, nebo jsem zadával navigaci. A pak je problém se dostat na aktuální polohu, pořád to hledám na mapě. Mobil mám cca 1 měsíc, verzi 4.4.2 už z výroby. Tohle dělá od začátku. Možná mám něco blbě v nastavení, nevím. Jestli jo, tak mi to prosím napište polopaticky jak to napravím.
PS: Když se kouknu na nastaení polohy google, tak mám hlášení polohy zapnuto a historii polohy taky zapnuto

Moc děkuji M.

Tak se podívej jestli to máš povolený v nastavení

Open "Settings" app
2. tap on "More" tab
3. tap "Location Services"
4. Enable "Access my location"
5. You need to agree with Location consent in order to use this feature
6. You have 2 options:
a. use GPS satellites: Allows apps to use GPS to pinpoint your location
b. use Wireless networks: Location determined by Wi-Fi and/or mobile networks

Jdi do nastavení
Zmáčkni "více"
Zmáčkni "polohové služby"
Povol položku "přístup k mé poloze" (nebo tak nějak to tam bude)
Potřebuješ odsouhlasit varovné kecy
No a pak máš dvě možnosti jak polohy zjistit/používat 1) přes GPS modul 2) když si na wifině nebo na 3g síti (internet v mobilu)