Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win10

Dobrý den, jestliže nám procesor - CPU DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+ tak mě Win10 na PC nepojedou? Tohle tam píšou. - Procesor musí pracovat při frekvenci 1 GHz. Děkuji za odpověď.

Windows je software, software nehnije. Win7 bude na tom HW fungovat uplne stejne dobre az kym nezanikne cely vesmir. Predpokald je ze tam uzivatel neinstaluje ziadne viry, tunice, a cleanery.
P.S. Win10 momentalne obsahuju ovladace pre zakl.veci aby to aspon nabehlo, ale nic viac.