Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení disku

Zdravím,u svého booku HP bych chtěl rozdělit disk C na dvě části pomocí Acronis DD12.Nyní je disk 1TB rozdělen z fabriky na C a recovery čast.Na systém bych nechal céčko kolem 120G a cca 8OO by bylo na data.Otázka zní jak se to zachová když bych nechal obnovit book z recovery .Jestli mi to nezformátuje i tu datovou part.Dík za zkušenosti

Data zalohované mám,nespoléhám na věčnost disku nebo systému.Jenže při recovery je celé céčku pryč a musí se znova kopírovat.Při zachování déčka by to odpadlo.Kopírovat několik set Giga to není na 10minut

Preco by to malo byt na 10minut? Stejne budes potom pol dna instalovat updaty, vypinat MS srackofunkcie, odinstalovavat hovadiny od vyrobcu, a podobne.

Vseobecne recovery funkcionalita zvycajne obsahuje nejake veci na repartitioning, ale zavisi od vyrobcu NTB ze jak a ci to pri recovery pouzije. (a zvycajne je tam na vyber viac moznosti obnovy, len ciastocna ta urcite s oddielmi nerobi nic, a uplna to zavisi od vyrobcu)