Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Zdravim.Koupil jsem pc Acer Aspire XC-703.Tento pc má integrovanou grafiku,kupoval jsem s tím že bych časem koupil externí grafickou kartu.Všude je psáno že pc má PCI Express x1 Slots ale v realu si s tím nejsem jistý,už jen kvůli užší skříni,šířka 10 cm,to znamená že karta se na šířku nevejde.Třeba je to nějak vyřešené ale v pc se moc nevyznám.Počítač nechci zatím rozebírat kvůli záruce.Předem děkuji za pomoc.

x1 neznamená počet slotů, ale jeho propustnost a většinou i velikost. Grafické karty obvykle vyžadují slot x16, takže nejen, že by se ta karta nevešla do skříně, ale ani by nebyla kam zapojit.

Na desce máš ten prostřední slot, ale potřebuješ ten nejdelší.

[http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fc /PCIExpress.jpg]