Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nefunguje

Dobrý den,

Mám notebook hp ProBook 4520s. Pár dní nazpět se mi začal samovolně vypínat. Posléze jsem zjistit,že se najednou přehřeje. Ted je to ve fázi kdy nejde vůbec zapnou a když ano zase se přehřeje a pár dní nejde. Chtěl bych se zeptat zda pomůže vyčištění nebo už dostala základní deska moc a nepůjde. Děkuji za tipy a rady.

:-D a to sa nas naco pytas ?! Ved to si mal ako PRVE pozret prehrievanie a poppripade ho hned vycistit a potom zapnut a zistit ci ide alebo nie,,, a aaz POTOM si mal sem do poradni napisat a nie predtym nez ho pojdes skontrolovat. Ved co ty potrebujes nase povolenie aby si ho mohol rozobrat a pozret sa ci tam mas naozaj tolko prachu ?
:))