Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta kolem 2000 kč

Dobrý den, jsem chudý studen.. shaním grafickou kartu na hraní moba her ( lol, heroes of the storm, world of warcraft)
Jakou grafickou kartu mi doporučíte kolem 2000 Kč, chtěl jsem si koupit GT 730 GDDR5 ale dočetl jsem se z recenzí, že je to docela odpad i za 2000kč.
Děkuji za jakýkoliv návrh.

Mám Forton nebo jak se to píše.. ten by mohl stačit ? Jinak, se spíš bojím, že by to zakladovka neunesla.. ta grafika je PCI-E 3.0 a já mám u zakladovky.

1 x PCI Express x16 slot
1 x PCI Express x1 slot
2 x PCI slots

Což je předpokladam 1.0..