Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce nacitat boot USB

Serus,

pustil som sa do preinstalovania windowsu na notebooku a vobec mi nechce nacitat bootovacie USB som si isty ze som ho vytvoril dobre aj mam dobry windows uz som skusal programy Rufus, ZOTAC WinUSB Maker aj Windows 7 USB DVD Download Tool cez ktory som to robil doteraz a cez ktory mi to doteraz vzdy islo. Nastavenia BIOSU mam-

System configuration:

Boot Mode: CSM Boot - Compatibility/AHCI skusal som aj UEFI Boot (ak dam UEFI Boot vypise mi notebook Checking Media Presence - No media presence a potom Reboot and select proper Boot device. Ak dam CSM Boot vypise mi nieco v zmysle ze nedokaze BOOTovat z PCIE Ethernet). Bootovacie poradie mam nastavene : USB-HDD-ODD-Ethernet.
Secure Boot: Disabled

Uz som par windowsov instaloval a stymto som sa este nestretol. Uz som zufaly, niekto prosim nejaka rada?

Ono niekedy je este problem v tom, ci je na tom sticku particia alebo nie. A ked neni tak to potom neni USB HDD ale USB floppy (a plus sa da potom este v niektorych BIOSoch toto aj ovplyvnit ze co ma emulovat). Dementny windows s radostou na USB stickoch v spravci diskov nevytvara particiu (t.j. robi format ako big floppy), ale da sa vytvorit particia prikazom diskpart (list disk, select disk cislo, clean, create partition primary, exit). To len pre buducnost, a pripadne ostatnych... Aby si nemusel furt chodit kupovat novy stick na ktorom je particia vytvorena od vyrobcu :)