Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 550€

Môže mi niekto zostaviť herní pc do 550€ bez os a monitoru, monitor mám ips 1920x1080 chcem hráť na tom hry na ultra dík,
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

:-D:-D:-D Tak za tak malo ponezi zabudni ze budes hrat hry na ULTRA kvalite !!! Ved len kraficka karta stoji 300 Euro priblizne aby si mohol hran na ultra nastaveni ! .. a kde mas este CPU, RAM, Disk a Zakladnu dosku ?!
----
Za 550 Euro mas skor taku SLABU STREDNU zostavu !