Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola PC

Dobrý den, snažil jsem se už nějakou dobu poskládat herní pc s cenou okolo tech 28k(s OS i monitorem)
Byl bych rád kdyby jste mě poradili ohledně kontroly jednotlivých komponentů a popřípadě návrhů na výměnu komponentů.
Nejméně jistí jsem si okolo grafické karty, zdroje a SSD disku. Má vůbec cenu SSD disk nebo stačí až časem.

Budu rád za každou radu a připomínku.

PC:http://www.czc.cz/cq4d8p7082j9m8rav3fh1m44se/sezna m

Má vůbec cenu SSD disk nebo stačí až časem.

áno, má to cenu. Iba za predpokladu, že je na ňom uložený OS + programy, ktoré najčastejšie používate..

-a ešte, byť vami, tak by som vymenil ten pevný disk, za rýchlejší. Síce Blue nieje zlý, no je aj lepší..
http://www.alza.sk/western-digital-black-1000gb-64 mb-cache-s-advanced-format-d483267.htm

-a pamäte do dual-channelu..
http://www.alza.sk/kingston-8gb-kit-ddr3-1600mhz-c l10-hyperx-fury-series-d1147673.htm

Ber to tak, že na SSD nainstalované aplikace (včetně OS) budou nabíhat velmi rychle, ale pokud budeš mít na data pomalejší BLUE, tak kromě toho spouštění nic nezrychlíš (výpočetní výkon sestavy se prostě nezvedne). Proti tomu , když oželíš pomalejší nabíhání systému a spouštění programů, získáš za stejný peníz vyšší kapacitu (a asi i životnost oproti tomu SSD).

Chtěl jsem se ještě zeptat na grafickou kartu. Nebude lepší msi GTX 960 ?? Díval jsem se na pár porovnání a ve hrách má více FPS ale zase má o dost menší sběrnici.
Pro co by jste byli spíše vy ?? Rád bych rozjel novější hry (2014+) GTA V, BF4...