Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win xp na flasch ci cd

Ahoj..mám c notasu win7,který bohužel nenašel ovladače na tiskárnu HP laiser 1100..WIN XP to najde v pohodě..
Hledal sem celí den a nenašel a ani program DRIVER GENIUS to nenašel.Mám možnost botovat z usb,tak mě napadlo nainstalovat xp na flasch disk nebo vypálit xp live na cd-dvd..
Prosím o radu?

no,tak není to jen kvůli té tiskárně..Ale zase nechci rozdělovat disk a mít na něm 2 systémy...Bývají stim akorát potíže...Když nabotuji xp a dám instalovat na flešku,nebude se nic instalovat na hhd,ne?Pokud to pujde,tak to bude fingovat jako další hdd,ne?

Potíže s rozděleným diskem nejsou, jen musíš dodržet postup instalací. Nejprve win XP, potom win7, obráceně je to mnohem složitější. Pak si vybereš při náběhu jaký systém se má spustit. Pokud bude winXP na flash disku, budeš muset nejspíš v BIOSu volit odkud se má systém zavést. Nic to ale nemění na mé předchozí odpovědi - pokud nechceš winXP na hry a NB má dostatek RAM aby pro XP mohl vyhradit alespoň 500MB, je nejlepší řešení Virtual Box, odpadá nutnost restartu při změně winXP-win7. A mít rozdělený disk přinejmenším na systémovou a datovou část je naopak velice užitečné přinejmenším na obnovu systému.