Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dva PC v Jednom

Ahoj.
Chci se zeptat, jestli nejde nějak udělat, abych na jednom PC měl Dva?
Myslím to tak, např. notebook:
Na notebooku bych vytvořil nový operační systém například pomocí VirtualBoxu a šlo by udělat, aby obraz z VirtualBoxu šel jenom na Monitor přes VGA, zapojil klávesnici, myč a byl to samostatný PC?
Chci to udělat proto, že potřebuji dva počítače a výkon notebooku nevyužiji, tak by mi pokles výkonu vůbec nevadil.
Šlo by to takto udělat?
Díky.

To myslis, ze by jako dva lidi delali na jednom PC zaroven? To nejde, dve mysi, dve klavesnice nepripojis. Pokud chces jenom nainstalovat dalsi operacni system a pracovat stridave na obou, tak samozrejme pres VirtualBox je to velice jednoduche.