Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modra smrt gtx 970msi

Ahoj ,

potreboval bych poradit s modrou smrti. Sestavil jsem si sam pc ale po cca mesici zacal trosku zlobit. Zacalo to tim ze se pc sam od sebe celey vypnul na cca 10 sekund a pak opet naskocil. stalo se mi to cca 5x tak jsem pc otevrel a zkontroloval vsechny pripojky od zdroje atd.nejsips to bylo povytazenym kabel od napajeny do grafiky.tan jsem poradne zapojil a nejakou dobu vsechno slapalo.a pak zacaly problemy s ovladacem na grafiku ktery se neustale aktualizoval po kazdem zapnutia nebo menil nastaveni grafiky her. a ted zacal pc komplet cely padat..klasika modra smrt.. irol_not_less_or_equal a jheste jedna hlaska kterou jsem nestihl vyfotit.je mozne ze je to tim ze mam win8.1 ktere nejsou original a neprihlasene?

sestava
cpu intel i7 4770k
ram 32gb corsair
grafika msi gtx 970
hdd 240 gb ssd kingston
120gb ssd kingston
2tr verbatim

zdroj 860 sx corsair
vodni chlazeni corsair na cpu

Prosim o radu

tak ovladac mam nejnovejsi ktery jsem teda stahl znove a v biosu opravil ty ramky zpet na zakladni nastaveni a uvidim jestli to pujde.
jeste bych mel ale otazku ... kdybych preinstaloval win 8.1 na 7 protoze ty 8 jsou strasne vyuzije ten system ty ramky atd?nekde jsem cetl ze starsi win nevyuzijou vse?je to pravda?