Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem root

Dnes ráno jsem provedl recovery na mojem lenovu a850 dal jsem si tam romku s need rom samsung galaxy s4.
Romka neměla grapps.
Ted mi nejde dát ani root abych dal jinou romku .. Co mám dělat ?

prečo na Lenovo dávaš ROM so Samsungu ? Lenovo a Samsung sú dve úplne odlišné veci,pokial neexistuje nejaká ROM-recovery pre Lenovo,tak zostáva len servisný zásah,ktorý samozrejme nebude zadarmo,takéto záležitosti nikto nerieši v rámci záruky......