Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ICQ se seká:(

Mám takový problém....dnes mi antivirový program ohlásil, že mám trojského koně, tak jsem infikovaný soubor smazal, ale od té doby se mi seká ICQ. Prostě chci někomu napsat zprávu, ale nemůžu, protože buď cca 1 minutu musím počkat, než se mi zobrazí to okno (zásek), a pak nebo program neodpovídá... Zvláštní je, že se mi to stává jen u některých kontaktů... Internet se mi taky začal sekat...nevím si rady...:.(používám OS Windows XP Home, a IE 6

Mne sa stalo toto iste, bez toho trojana, teda ze mi mrzlo ICQ pri jednom kontakte. preto si myslim, ze to nemusi priamo suvisiet s odstranenim toho trojana, ci existenciou ineho v PC. Moc som sa s tym nezapodieval, zalozil som si novy ICQ ucet, nick som si nechal stary, dostal som nove "UIN" cislo, kazdemu v contact liste som ho poslal a bol pokoj. icq fungovalo od tej doby normalne s kazdym contactom :-) ako pokus mozes skusit a ak ti novy ucet nebude robit problemy, potom nie je problem s tvojim PC, si myslim...