Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co podporuje stereoskopní 3D hry?

Dobrý den.

Už jsem celkem nervní nad věčnou otázkou, proč ve hrách nemám možnost nastavení 3D. Jedná se především o hry Max Payne 3 a Battlefield 3. Mám grafickou kartu AMD Radeon HD 6970 2Gb GDDDR5, která podle oficiálních stránek AMD PODPORUJE HD3D. Prosím Vás o vysvětlení, jak mohu hru optimalizovat pro hraní ve 3D, jestli je třeba někde něco nastavit či ne. S tím Max Paynem sem se obrátil na Rockstar Games, na odpověď marně čekám 3. den, i když vidím že na dotazy vložené dnes již dávno odpověděli. S nastavením jsem nikdě nic pro grafické karty AMD nenašel, pouze pro karty Nvidia. Takže opravdu už nevím jak a co mám hledat, 3. den hledám 2 hodiny v kuse na internetu ale nikde jsem nic nenašel. Mám samozřejmě televizi Samsung s aktivním 3D.

Jo teď jsem neco o tom našel, ale po instalaci Tridef mi to zahlásilo že mi vypršela 14 denní licence, i když jsem program sotva zapnul. Taky jsem našel, že podobně funguje jakýsi program IZ3D ale při dokončování instalace mi spadne PC. Hledám řešení tohodle.