Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace

Dobrý den, mám MSI GTX 970 koupeno v Mironetu. Mám nárok na vyměnu nebo vrácení peněz když má jenom 3,5 plus 0,5 gb?. A jak bych mohl reklamovat? mám říct že bych chtěl kartu vyměnit z důvodu neplatnosti údajů? Děkuji.

Ještě se chci zeptat jestli to je Herní vykonná grafika a nemá smysl to reklamovat? A co je to ten microsttutering nebo co je to. Mám fx 8320e plus 970 a nechci abych měl problém ve hrách a ještě je 2015 a pro mě vyjdou dobré hry, tak sem myslel že budu mít klid.

Děkuji. Ale pane mám prostě je mi to líto i bych dostal nervy, jak sem psal koupil sem v prosinci a co zas že to má tyhle problémy. Už sem si málem vytahoval usb kabely z pc a chtěl sem se tady houpat :-D Je to hrozný ten pocit když něco koupíte a pak něco podobného, Jinak tedy si jí nechám stejně bych nemohl mít 290x moc velíky žrout na můj zdroj. Díky a lock.

Tak tohle nemá vychytany nikdo dřív se tu probíral ne zrovna levnej Intel CPU kde jeho uváděna funkce prostě nefungovala a tuto funkci ve vysledku používá pouze par lidi takže nepodstatný, jenže když se něčím chvastaj a nechají si za to platit tak by měli alespoň poskytnout slevu,jinak to beru jako podvod.

Můžeš udělat image disku 1:1. Disk zpomaluje, protože Green edice je energeticky úspornější a má nižší výkon v přenosu dat. Blue je na tom líp, ale nevím, jestli to za ty peníze navíc stojí, zas tak moc na tom nezískáš, aby mělo cenu za to dávat dalších 1700Kč. To raději k tomu zelenýmu disku přikup SSD disk, alespoň 250GB, ať tam vleze celej systém a ještě zbyde. Potom to bude fofr.