Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místní disk (C:)

Ahoj prosím o radu, mám místní disk který má 100GB, ale mám tam jen volných 7,72, žádnou hru tam nainstalovanou nemám ani nic podobného.Nejvíc GB co sem koukal má složka Windows.Čištění jsem zkoušel, i ccleaner. Nevíte co s tím. Díky za rady

Windows 7 Ultimate no já nevím než jsem přeinstalovával OS tak jsem měl zaplněno tak 60GB,ale to už je taky nějaký ten Pátek co sem to přeinstalovával.No nedávno sem měl ještě dost volného místa,ale najednou bum koukám jenom volných 7,72GB

Chod do ovl.panely-system a na karte o ochrane systemu zmaz body obnovenia. Pripadne to aj uplne vypni.
Potom v ovl.apnely - historia suborov, vypni.
Potom si skontroluj kolko mas obsadene v C:\Users\meno\Appdata\local\Temp, a zmaz obsah tej zlozky.
Ked bude stale malo miesta, tak si kontroluj vsetky zlozky napr. cez pravy klik ze v ktorej mas to miesto zabrate.