Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chladící podložka jen do USB 3.0

Zdravíčko,
objednal jsem si tuto chladící podložku, bohužel když ji chci píchnout do jakéhokoli ze dvou USB 2.0 konektorů, tak díky tomu že z ní drát vede z boku, přijdu o vedlejší port, nebo dokonce o možnost nabíjení :-)

Podobně jako na tomto obrázku zasahuje do mechaniky: http://images.gildia.pl/_n_/techno/sprzet/urzadzen ia-wielofunkcyjne/podkladka-do-laptopa-zalman-zm-n c3/galeria-z-testow-podkladki-do-laptopa-zalman-zm -nc3/image026-500.jpg

Jediná možnost je to píchnout do USB 3.0. Když na ten průchozí USB konektor připojím např. externí disk...budu mít stále USB 3.0, nebo se to "degraduje" na 2.0?

Ked ta prechodka je USB3 tak budes mat USB3, ked je USB2 tak budes mat USB2. Poznas to podla toho ci ma este aj dalsiu radu kontaktov za tymi 4 v prvej rade.

Chladiaca podlozka je imho nezmysel, ale ok.
Existuju aj USB predlzovaky, aj kratke napr. 15cm, potom ti to nezabere 2 porty. Cinan zasa exceluje s dementnostou pri designe konektorov. Nie si sam kto riesi taketo problemy s dementnou velkostou USB zariadeni :)