Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi NB

Zdravím.Mám problem so zapinanim notebooku. Ked ho zapnem tak sa len zasvieti zapinac NB a o 10 min. začne prudko hucat ventilátor a nič okrem toho sa nepustí.Neviem čo je s tým možno je to dajaký vírus alebo problem v hardwari. Deň predtým mi išiel notebook v poriadku bez náznaku tohto problemu. Môj notebook je HP. Neviete čo je s tým?

ked nevidis ani uvodne logo alebo POST vypisy, tak je to vadne. Ako prve skus vybrat nabijacku aj baterku na 5minut. Potom to skus zapnut bez vlozenej baterky (na nabijacke). RAM by som skontroloval pripadne skusil po jednej, ak sa k tomu dostanes zospodu, ale najskor je nieco odpalene.

To samé se mi stalo taky s notebookem.. Zkoušel jsem monitor a nic... Kamarád říkal něco o špatném GPU čipu nebo co... Takže čekám co na to řeknou v servisu..
Jinak sejná závada: Ventilátor hučí, jde slyšet i hard disk .. ale display nenaběhne.. v pozadí nejde slyšet ani taková ta znělka když zapnete Windows..

Ak sa ti Display nezapne tak ty to urcite opravit nebudes vediet ! Jedine zeby si vedel ho rozobrat a pozriet sa ci mas dobre zapojeny kabel co vedie z maticnej dosky do Display_u.
Dalej neviem preco nepouzivas bateriu.. na tvojom mieste ju pekne daj spet do notebooku tu bateriu a skus ho tak zapnut,,, ak nepojde tak DO SERVISU SNIM.
------
Ak nerozumies nicomu co tu pisem tak potom neovladas ani zaklady PC a ostava ti jedine servis !