Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mám celou řadu problémů

Dobrý večer, mám celou řadu problému a budu rád za nějaké rady.. Začalo to nějakou chybu pří aktualizacích, jakož to amatér.. jsem našel nějaké video na youtube a někde pomazal nějako jako "00000000000 a tak dál" prostě v nějakém textáku.. Takže po vypnutí nejdou vůbec aktualizace sice se tváří že se stahují atd a pří zapnutí je všechno hlášeno jako nezdařilé + se mi dneska podařilo "vymazat" ikony z lišty jako zvuk sit atd v nastavení panelů vůbec neragují.. prosím o nějaké rady děkuji moc..
Změna předmětu, původně: Windows me nema rad
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Vlez do ovl.panelov - windows update, vlavo mas nastavenia, nastav uplne zakazat update, potvrd. Potom zmaz obsah zlozky C:\Windows\softwaredistribution\download\ a znova zapni windows updaty, a v tom okne hned daj aj skontrolovat updaty a instalovat. Nejaka zmena?

Co presne si prepisoval na 000000, a jak presne si si vypol ikony?

MM.., 02.02.2015 22:29
ked mas origos notas tak si vykopiruj svoje sukromne dolezite data niekam mimo notebook, a spust origos obnovu na stav Windows od vyroby. Bud cez nejaky predinstalovany recovery software ktory tam mas od vyrobcu, alebo mackanim spravnej klavesy po restarte

Nebo to radeji odnes nekomu zkusenejsimu ;-)

jake 4 z 15 misto jakych 0? Skus sa vyjadrovat presnejsie ze co tam je za problem momentalne. Nainstalujes updaty, restartujes win (cez tlacitko start), a znova ovl.panely-windows update, a das instalovat dalsie updaty co nasiel.

Alebo ked chces obnovit Windows na vyrobny stav, tak musis bud si najst v start nejaky recovery manager, a tam si to naklikat ze obnovit uplne vsetko, alebo napisat jaky notebook to je (aspon vyrobca) aby ti niekto mohol napisat jakou klavesou sa spusta recovery po restarte