Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chladič

Dobrý den, včera jsem si kontroval teplotu procesoru a byla kolem 80 stupnu. Mohl by mi nekdo doporucit nejaky kvalitni chladic? Mam i5 2320 a socket zakladni desky 1155 předem dekuji za odpoved

to uchycení se někdy cpe do základní desky blbě, plastová špička se dá při zbrklé montáži ohnout, že nezajede pod desku a neroztáhne se, ale zůstane nad deskou a chladič nepřiléhá.
líp se to montuje při základní desce vytažené z case, pak to namontovat jako celek.
pokud už se držák poškodil a chladič nedrží pevně, koupit jiný.
za sebe bych dal něco takového, vyhnul bych se modelům s příliš úzkými mezerami mezi žebry.