Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kombinace ram

Zdravím, chtěl bych se zeptat: Mám v pc 2x 512mb kingston 400mhz CL3 a obě mají "čipy(ty černé obdelníčky)" jen na jedné straně (8) a chtěl bych přidat ještě 1x 512mb pqi 400mhz CL3 ale ta má "čipy" na obou stranách (16) je to možné zkombinovat? Díky

Díky za rady ještě se tedy zeptám CL Cas latency myslel jsem si že čím víc tím líp ale ted jsem se na wikipedii dočetl, že CL1 je nejrychlejší a CL3 nejpomalejší není to blbost? Když v notebooku mám ted pameti s CL 9.