Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung g.s.3 (i9300) crash

Zdar, mám problém s padáním systému, většinou u nižší baterie př:40%, při jakékoliv akci třeba v prohlížeči po chvíli zabliká display, mobil spadne a začne se restartovávat, někdy naskočí, někdy ho musím dát na nabíječku,jinak se nenahodí a restartovává se dokola. Pak má povětšinou buglej status baterie třeba na 20% nebo rovnou skočí z původních 40% na 3%. Má s tím někdo podobnou zkušenost?
- samsung galaxy s3(i9300)
- rootnutej
- běží na cyanogenmodu 11
- 4.4 android
- asi 2-3 roky používaný (hodně)
- jinak jak nový nikdy nespadl
Zkoušel jsem obnovit tovarko, ale pomohlo to tak na pár dní, pak se crash opět dostavil. Na původní android jsem ho neobnovoval a ani to nemám v plánu, to raději vyhodím. Já jen jestli ho mám rovnou odepsat a koupit si už konečně něco nového. Nebo někdo má nějaké řešení?

Zdar a dík, Ondra

Tak nejvíc si bere display, to je jasný, podle toho co dělám ... Ale to jsem zkoušel také, jas na 0, minimální aktivita a i tak to prostě padá. V baterce problém taky nebude, zkoušel jsem z kamarádovo s3, ... beze změny. Je možný, že je problém i v softwaru, jen mi nebere hlava proč to začal dělat z ničeho nic, ze dne na den ... Počkám si, zda kluci z cm nevyhodí nějaký update softwaru, mohli by už udělat cm12 na S3, ale slyšel jsem, že hlavní programátor na S3 jim odešel, tak se to táhne ... uvidím

Tak jsem udělal zátěžový test, zajímalo mě, zda se to stane i při 90% procentech. Stalo se a teď mobil naběhne do loga a dál nic, nezapne se ... zkoušel jsem snad všechno myslíš, že mohlo něco odejít? Že jsem něco mohl odjebat, něco hardwarového ?:D

Z bootloopu se nedostaneš ani po factory resetu v recovery? Jestli jsi ho nikdy nerozebíral, tak je jen malá šance něco oddělat hardwarově. Mrkni na baterku a pod baterku na papírky, jestli nejsou růžové, mohla by to být vlhkost.
Přes Odin se v download modu připojí? Jestli ano, nahraj oficiální ROM a otestuj. Pak si tam zas můžeš dát ten CM :-)
Jestli na telefonu nefunguje down ani recovery, budeš muset sehnat JIG

Poslední oficiální FW pro CZ distribuci TADY

Tak jsem to tam flashnul přes odin, nejdřív nic furt nešlo, 2x jsem dal factory reset a konečně jsem se dostal do mobilu, jenže je to ještě horší, teď to padá při každé prkotině .... Už ztrácím trpělivost.
- je tam ofc 4,3 android

Tak tohle už vypadá, že je problém v HW. Neni možný, že ti někde zmokl, namočil nebo jsi ho neměl třeba v zapařené koupelně? Nebo nějaké větší prohnutí, např.v kalhotech? Asi bych ho kompletně rozebral a vyčistil isopropylem. Jako krajní řešení by bylo vymáchat desku v teplé destilce s troškou Jaru, pak jen v destilce, pak lihu nebo isopropylu a nechal vysušit. Jeden se mi podařilo oživit i horkovzdušnou pistolí, ale to už je o hubu. Další možnost je koupit jinou desku, ale to bych raději koupil jiný telefon a tenhle prodal na díly.

Děkuji ti moc za rady, v zapařené místnosti byl několikrát ... asi bude problém tam, víc si s tím lámat hlavu nebudu. Už mám objednaný nový, tohle se mi nechce ani prodávat ... to jako fakt někdo kupuje mobily na díly ?:D Zajímavé

Display je fakt bez škrábnutí s nepoškrábanou folií :-D jsem docela na mobily cíťa a nechápu jak to někdo může tak rozbíjet v kusech. Ale spíš než za ten litr si ho nechám do zásoby kdyby něco ... v koupelně byl fakt často, to je pravda ... Naštěstí už je na cestě Z3, tak snad ta vodě odolnost bude využita :)
- Myslím, že problém vyřešen, nevyřešen :-D a můžeme to utnout :)