Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadí tabletu být stále pod napětím?

Ahoj,

má na tablet nonstop připojení k nabíječce v síti špatný vliv?

Rád bych pořídil rodičům tablet používaný po většinu času jako fotorámeček. Fotorámečky jsem odsoudil pro jejich mizernou kvalitu displejů a nedotažený software.

Přemýšlím nad tabletem Lenovo Yoga 2 8", podle toho, co jsem četl, tak nemá špatný displej.

Díky za každou reakci.

Jde o dárek rodičům, protože jsem fotorámeček pořídil pod stromeček prarodičům, ti jsou z něj tak unešení, že jim běží celé dny a po chvilkách na něj mrkaj. A právě i rodičům se zalíbil natolik, že jim ho chci taky pořídit. Ale po zkušenosti s tím rámečkem od Hamy, co jsem pořídil prarodičům, bych už do dalšího fotorámečku nešel, proto bych chtěl zkusit alternativní rámeček - tablet.

No mám nějaký Sencor - samozřejmě shit. Na začátku ok občas jak sem venčil psa tak jsem byl na skypu. Jenže po nějakým čase jsem zjistil, že ten zmetek nevydrží ani 8h bez nabíječky a to jsem na nim nic nedělal teď ho mám jen jako budík no je furt napíchnutý v USB. Možná kvalitnějšní ano no nevím. Jinak co jsem četl recenze na ntb tak Lenovo vítězí, nevím jak to je u tabletů.