Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Notebook

Dobrý den,

Rád bych se vás zeptal na výběr herního notebooku. Říkám herní jelikož na něm chci jak hrát hry tak pracovat v autocadu a dalších grafických programech.
Mým požadavkem je nejvíc asi podsvícená klávesnice,1tb disk min., grafika s min. pamětí 2gb(preferoval bych nvidiu), a cpu od intel:) Ram min 8gb. Vím že od těchto typů notebooku jsou problémy s chlazením tak aby my nespálil nohy:D

s cenou počítám do 35.000kč jelikož nechci notebook na jedno léto:) pokud bude nějaký lepší pod nebraním se:) jsem dost náročný a nesnesu pokud se mi bude pc do kterýho vložim nějaký peníze kousat při každém načítání webu nebo nabíhat dvě hodiny do OS:D
Dovoluji si podat jeden návrh o kterém už delší dobu přemýšlím ale hodně lidí mě spíše odrazuje a to je tento MSI notebook

http://www.alza.cz/msi-ge60-2pe-062cz-apache-pro-d 602337.htm

Budu rád za všechny vaše rady (nikoliv že jsem zadal málo parametrů a že nevím co chci..) a připomínky:) popřípadě kdo má nějaký podobný notebook tak klidně i zkušenosti:)

díky:)

P.S. největší IDEOLOGISTICKÝ nápad je mít samozřejmě nadupanej notebook který je tenký jako ultrabook a váží málo jelikož chodím na vš tak abych ho mohl mít všude sebou:D ale tohle je jen čistě hypoteticky:D

Také záleží jak velký má být a zda-li má mít vlastní numerickou klávesnici...
Jinak konkrétní specifika notebooků asi nejsou. Pokud chceš hrát hry, tak si vyber nějakou náročnou a koukni na benchmarky té dané grafické karty. Ramky ty notebooky mají stejnou a procesor obvykle i7 2,5 ghz.