Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU i po vypnutí her stále běží na plné obrátky

Zdravím,chtěl bych se zeptat mam asi pul roku novou sestavu,všechno jelo v pohodě až do teď.Stačí když si pustím pc a tak 20min brouzdám po netu(youtube,facebook atd..) a widget co mam na plose mi ukazuje ze grafika proste jede má 95-98% vyuziti a teplotu přes 70 stupnu i kdyz tam nic nedelam.
Neví někdo čím to bude ? Je to Nvidia MSI GTX770 2G ..díky..

Projel jsem to vším co jste mi poradili.Grafika zatim jede jak ma ale nejdou mi načitat většina webových stránek.A eset mám koupeny neboj.ale zajimave je že jak jsem to nechal prohledat malwarebytes tak mi to našlo hodně veci a i eset zniceho nic neco nasel.Asi to vidim na reinstal win