Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojování a odpojování externího disku (pouze USB 3.0), Win 8.1

Zdravím,
nevíte někdo někdo, proč když připojím externí disk (s USB 3.0 rámečkem) připojím do USB 3.0 portu, tak se disk neustále připojuje/odpojuje. Po připojení do USB 2.0 to funguje jak má.
Našel jsem si, že ve volbě Nastavení volitelného pozastavení zařízení USB (v možnostech napájení) mám nastavit volbu Zakázáno. Nějak to nepomohlo.
Ntb: Toshiba Satellite C55-A-1NU (alias sračka :-) )

Myslíte, že úprava ovladačů popsaná níže bude fungovat?
http://www.chip.cz/tipy-triky/odstraneni-problemu- s-usb-3-0-externimi-disky/

Sracka je skor ten disk alebo kabel (skus iny kratky hruby), ne notebook.

To co popisuje na linku neni ziadna uprava ovladacu, ale preflashovanie firmware disku. Logicky musi byt firmware presne pre ten radic v disku (t.j. musis si zistit co to je za radic), inac ten disk zakillujes.

P.S. v spravci zariadeni u XHCI controllera a USB3 root hubov si v pravy klik - vlastnosti tiez pozri ci tam neni pozaskrtavane ze vypinat zariadenia pre setrenie spotreby.

Daj od disku prec aj mobil :)
Ked si uz skusal aj iny kabel tak je nejaky nahovno port v tom notebooku. Ked vies ze v tom disku je radic ten co pisali v linku v dotaze (napr. si to pozerat v nejakych HW informaciach v spravci) tak mozes skusit preflashovat ten firmware toho radica v disku.

Ja to ale skor vidim na nejake rusenie alebo nekvalitne kontakty/kabel. Este skus odpojit nabijacku z notebooku, nech to nerobi VF bordel na napajani USB.