Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prilis velke rozliseni monitoru, resp v pc

Dobry den, vcera jsem si hral s ovladaci pro novou kartu AMD Radeon R7 260x no nepodarilo se ji pc porad najit. Mimo to jsem dnes zapl PC a nejede mi ani jedna obrazovka, jr zapnuto prilis velke rozliseni v pc. Zkousel jsem tedy poslepu zmenit no nepodarilo se (podle notebooku kde je taky winxp). Mate nejaky napad jak toto vyresit?
Pripojil jsem obrazovku do pc a pak do nb, nb ukazoval rozliseni te obrazovky 2500x2000 nebo neco takoveho kdyz jsem ji pripojil.

Diky. Honza

Rozjel jsem to v nouzovem rezimu, jelo to 1280x1024. Restartoval jsem, zaplo se to normalne, ale obraz najel v 640x800 aa 4bitove barvy. To jsem jeste nevidel. Pc jsem restartoval a od te doby uz ani jedna obrazovka neukazuje nic. Ty 4bitove barvy to jelo jen na stare crt. Obe obrazovky maji ale vga port. Ted ukazuji no signal (lcd) a crt je cerna.