Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC desire C/pametovka MicroSD 32GB kingston/ v aplikacii galeria,file manager ale aj v zozname apli

Dobrý den, posledne dva dni mam na mobile HTC desire C problem že napríklad aplikacia galeria nezobrazuje fotky,videa ktore su na SDkarte prostetam su len tie čo su v internnej pameti. V aplikacii file manager tiež nechcelo isty čas načitať data z karty. dnes ale už ani tie aplikacie ktore su na SD karte v zozname aplikacii nechce spustiť, proste miesto štandardnej ikony je tam miesto tých appiek len logo Androidu, po kliknutí na aplikaciu mi zobrazí že prestala pracovať, takto sa spravaju všetky applikacie na SD karte.

Potrebujem teda poradiť či je chyba v mobile,pametovke, je nejaký software pre PC ktorý diagnostikuje a najde kde je chyba?

vopred dakujem za rady

Co sa tyka galerie tak po restarte sa prehladavaju multimedialne subory (pise ti to navrchu) vtedy sa aktualizuje kniznica tych veci ktore vidis v galerii. Plus ak sa odpoji USB alebo ak si kopiroval multimedialny subor kdesi tak sa to tiez aktualizuje. T.j. ak karta nefunguje pri starte tak je mozne ze to potom nemas v galerii, aj ked potom zrazu zacne fungovat

mne blbne karta aj v mobile aj tablete, napríklad v tablete mi občas sa uplne vypne SD karta proste v systeme nedetekuje žiadne SD kartu... no stačí ju vybrať a dať speť a ide vpohode... mam tušak že to može byť softwerova chyba, pretože som skušal s karou pohybovať v porte a nenabehovali mi žiadne oznamenia o pripojení a odpojení karty čiže kontaktna chyba asi nie, to iste aj v mobile