Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Lexmark 2400 series

Prosím vás nevíte jak vyřešitn problém s tiskárno LEXMARK 2400 SERIES když chci tisknout tak to ukáže špatní připojení s PC protože je ňákej vadnej software ale to sem vyřešil a když jsem to vyřešil tak jí nainstaluju v poho de tisknout ale když vypnu PC tak se mi odinstaluje ta tiskárna a tisknout nejde zas to musím celý instalovat znovu PROSÍM VÁS MOC PORAĎTE !!!
:.(

Dost blbo popisany problem, na ktory sa potom tazko odpoveda. Odinstaluj vsetky sw od Lexmarku a odstran tlaciaren.
Potom restartni PC a zapni tlaciaren...pc najde nove zariadenie a nainstaluj LEN ovladace. Ziaden software ku tlaceniu nepotrebujes.