Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deaktivovaná integrovaná grafická karta

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak aktivuju integrovanou grafiku, která se saba od sebe deaktivovala a nemůžu ji v pc najít a monitor mi jede na "ničem" podle windows.

Nejdou ani nainstalovat ovladače protože to píše "nejsou dostatečné systémové požadavky" hádám že to znamená že to prostě nenašlo tu kartu na kterou to chci instalovat, ale je to pěkně hloupá hláška, z toho se teda člověk dozví.

obrázek zde: (SIW)

disabled.png

Děkuji za rady

tam taky není, není tam ani jedna položka Zobrazení :D

ps četl jsem na netu v angličtině, píšou že se má vytáhnout baterka a nasadit za pár minut
mohla by to být taková malá 3V placatá baterka co je na základní desce? prý se tím resetuje bios ale mám obavu, aby pc pak ještě jel (resp aby naběhl obraz, protože integrovaná grafika teď nejede no a nová grafika se neukazuje, ovladač se nainstaluje, ale neobjeví se, ale obrazovka jede v jakémsi omezeném počtu zobrazení)