Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laptop - pokažená klávesnice

Dobrý den,
dnes jsem se odhodlal rozdělat notebook a vyčistit z něj prach, ale na neštěstí při oddělování části s klávesnicí mi zavazely dva kabely, při zkoušení odebrání jednoho (většího) jsem nejspíše užil větší sílu než bylo třeba a urval jsem nějaké zařízení, které bylo na zákl. desce, byly na něm takové zoubky. Od té chvíle klávesnice nefunguje. Chci se jen zeptat, zda-li je možná oprava bez pomoci třetí strany, nebo je to rovnou na poslání na opravu? Kdyžtak do komentářů dám foto.

Tak jsem včera byl na servisu, kde mi týpek řekl, že to bude stát kolem dvou tisíc, že se musí naprogramovat nějaká mechanická páječka či co a že je to hodně složitý no ... Vzhledem k tomu, že je to zrovna mimo mé finanční možnosti (chudý student), tak jsem zvolil variantu externí klávesnice. :-) Kdyžtak se zkusím optat ještě jinde, ale prozatím to budu muset vydržet :-) Jinak díky všem za rady, názory a obecně příspěvky :-)

Dvojka je docela moc na druhou stranu je tam riziko že se to dokurví úplně /teď to jede bez klávesnice/ takže si s tím nikdo rozumnej za tři kila hrát nebude. Protože když se oprava nepovede může to v nejhorším nejet vůbec. Mechanickou páječku považuju za kec, spíš to někomu vrazí a chtějí taky navařit. Já to odhaduju tak na litr.

Spíš to odhaduju na práci pro firmu která se zabývá přeletováním BGA obvodů zkus jich pár najít a obeslat s emailem o odhad ceny.Třeba se nějaká chytí na snadný job. Objíždět pc servisy pokud tlačíš na cenu je podle mě ztráta času.
např první nalezená
oprava-notebooku.html