Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android aplikácia na nahrávanie hovorov

Dobrý večer
Neviete niekto o dobrej Android aplikácií na nahrávanie hovorov?
Mal som Call Recorder, bol super, ale prestal nahrávať druhu strana.

Chcel by som aby aplikácia spĺňala nasledujúce požiadavky:

Nahrávanie vo vysokej kvalite
Nahrávanie oboch účastníkov rozhovoru
Do názvu súboru sa musí ukladať presný čas A dátum hovoru plus volane číslo

Ďakujem

Jo, tak to by ti jít mělo, taky mám tento Android :)
Normálně vytočíš hovor, ten druhý to musí přijmout..A poté já to mám tak, že musím máčknout levé spodní tlačítko - Tlačítko, kterým vyvoláváš nabídku..Nevím jak přesně to tam je..Ale poté už dáš nahrávat hovor :)