Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Absolutni premazani SSD

Zdravim chci se zeptat mam v PC 120GB SSD ale uz mi nestaci a budu si kupovat vetsi. Tenhle bych chtel za neco mmalo strelit ale byl to disk s OS a na PC jsem delal dulezity veci jako ucetnictvi,objednavky atd proste veci ktery nechci aby se nikdo dozvedel. Staci u SSD disku premazat 35x pro absolutni vymazani dat jako je tomu u normalnich disku? Diky za radu :)

U SSD disku nemá smysl mazat víckrát. Klasický disk je magnetický, takže potenciálně jsi schopný využít reziduální magnetické stopy. SSD disk je digitální, tam je v bunce pouze stav 1/O. Jestli to přepíšeš jednou nebo víckrát je jedno.
Klidně můžeš zrušit oddíl, vytvořit nový a použít utilitu typu sdelete, která vynuluje neobsazené místo na disku.