Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Word 2013 červené podtrhávání

Ahoj,
začal jsem používat Word 2013, u předchozích verzí wordu jsem byl zvyklý, že pokud jsem udělal překlep, tak se mi červeně podtrhnul a nehrozilo tak, že bych si ho nevšiml a neopravil ho. U Wordu 2013 mi ale tahle funkce chybí.Dá se to nějak nastavit? Pokud kliknu na kontrolu pravopisu, tak mě to jenom hodí na začátek a vypíše mi to slova, který se mu nelíbí.To je docela nešikovný.

Mám, ale stejně to nepodtrhává, nijak mi to ty chyby neoznačí.Když kliknu na opravu (takový ten otevřený sešítek dole) tak mě to vrátí na začátek dokumentu a na straně mi to vypíše slova, která se wordu nezdají

Taky mi Word 2013 červeně nepodtrhává. Mám nastavenou českou klávesnici, češtinu jako jazyk gramatiky Wordu, ale nejde mi zafajfknout "Označovat gramatické chyby při psaní" - což je důvod, proč mi to nefunguje, ale nevím, jak to zapnout... Než jsem udělal čistou instalaci na W10, tak mi vše fungovalo. Díky za každý tip!