Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem běží jen 2 gb ram

Windows ukazuje 4 gb ram a použitelných 2,45 grafika bere 512 mb ale pořád by mi mělo zbýt 3,8 ale kromě dedikace 512 vzate z ram biosem ještě windows 7 přiděluje nějakou ram jako sdílenou ale to dělá u každé grafiky kde tedy může být těch půl giga.

Windows nic nikam neprideluje a grafika nebere 512MB.
Jake mas tam RAM moduly v tom PC?
V spravci zariadeni si v menu Zobrazit prepni na "podla typu" a vyber si pamat a pozri si co mas v adresnom priestore od ca. A0000000 a vyssie. Predtym daj BIOS na defaults.

P.S. a skontorluj si ze v msconfig nemas zaskrtnute obmedzenie RAM.

to ms config jsem kontroloval grafiku mám v procesoru am je to atina ale nevím zda si bere kus paměti jako dedikovanou ale vím že dedikovanou používá protože ji vidí i hry jako arma nebo gt ovšem když je integrovaná bere ji z ramky ale a mb z gb nemůže ubrat tolik.

Promiň to je jako bys napsal "auto jede max 130 ale má motor 1,6."
Jaká windows (XP, Vista, 7,8)
Kolik bitů (32 nebo 64)?
Jaká grafika (integrovaná = napíšu jakou mám desku) neintegrovaná napíšu typ a velikost paměti.

Osobně sem to podle hlášek dešifroval na XP a integrovanou grafiku, možná na Windows 7 bez SP.

windows 7 přiděluje nějakou ram jako sdílenou ale to dělá u každé grafiky kde tedy může být těch půl giga.

U windows (XP,7) obecně 32bit se může ztratit díky limitům v adresování.

už to vím bylo to tím 32bitem už tam mám své windows 64 ktere jsem neuměl nainstalovat v režimu bez efi jak na stolním tak na notasu ale tam se mne to pta dvakrat na boot stisknete klavesu pro boot z dvd jedna otazka je bilou barvou a druha je sedivou barvou a to je mbr boot vlastne ten win7 64 cz ma dva bootsektory jeden efi a jeden normalní. Jsou to ty jak jsem se tu na ně ptal z msdn original.