Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba 0x80070057 při reinstalaci w7

Dobrý den,

na mém pc se vyskytl problém, že včera se mi pc prostě nezapl a místo toho se mi ukázalo toto: 613ri3. Řídil jsem se podle bodů, které tam byli uvedeny, ale nic se nestalo. Proto jsem se rozhodl pro kompletní reinstalaci mého w7. KDyž si ale chci naformátovat disk abych mohl pokračovat v následné instalaci ukáže mi to tuto chybu: 6140wm. Jinak při formátování se řídím tímto návodem: cs. To je asi vše.

Předem moc děkuju za pomoc H.

Už jsi někdy dříve instaloval systém? Dělal jsi to z toho DVD o kterém píšeš?
Kontroloval jsi stav harddisku? Máš nastaveno bootování z CD/DVD v BIOSu?
Možná jsem špatně pochopil co jsi napsal, ale nemůžeš formátovat disk, na kterém chceš jenom opravit OS.

No tohle je poprvé předtím my to nainstalovali rovnou když jsem kupoval PC.
Nekontroloval jsem stav HDD protože nevím kde. A v Biosu jsem ještě nenastavil bootování, kdybys poradil jak tak bych byl moc rád.
A snažím se to celý reinstalovat a ne jen opravit, jelikož opravit OS jsem zkoušel včera a nešlo mi to.