Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka při přehrávání videa

Zdravím Vás. Možná je to jednoduchý dotaz, ale nevím si rady.
Při přehrávání videa mi vždy na začátku po dobu cca 5 sekund zčerná obraz a vidím jen barvené šmouhy na pár procentech obrazovky - po 5ti sekundách se obraz normálně hodí do správného zobrazení - podobné je to, když se chci posunout na jiné místo přehrávání. Jedná se o videa jak na facebooku, tak i na jiných stránkách - stream.cz třeba nejde vůbec. Některé formáty jsou o.k. některé zlobí. Přehrávání videí z disku jde o.k.
Flash player i chrome je aktualizovaný (ostatní prohlížeče jsem nezkoušel - nepoužívám)

"Ostatní prohlížeč" Internet Explorer máš v systému. Co ti brání v jeho použití - kromě hlouposti?
Chrome defaultně používá k přehrávání videa HTML5, Flash Player je ti nanic. Pokud ho máš náhodou aktivovaný, tak to zruš v chrome://plugins