Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - 20 000

Zdravím, potřeboval bych sestavit prosím sestavu.

1. Cena - do 20 000

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - herní, Photoshop
převážně budu hrát BF:Hardline,CS:GO

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - dodat se sestavou

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? - aby bylo PC sestavené/otestované z
e-shopu.

5. MONITOR - Vlastní = mám BENQ GW2450HM

Díky

A neni lepší se to naučit a najít si sestavu sám než tu někomu napsat a věřit že ten někdo to opravdu ví a nenavrhne ti nějaký šrot za moc peněz? Zajdi si do obchodu s PC, třeba TS Bohemia, a řekni jim tam že chceš PC na hraní. Oni ti nějaký dají.

Ano, v tom případě jsou na to ale firmy které si za to nechají zaplatit. Prostě nemám rád když někdo chce něco zadarmo a nehodlá se z toho ani poučit tak aby si to příště mohl udělat sám.

Ano určitě se tu někdo najde kdo hned vysolí dané informace jen tak. Ale je to škoda a plýtvání energií. Za dva roky je tu zase a chce další sestavu protože prostě neví. Pokud by se zasnažil a dal tomu 10 minut tak by nějakou sestavu navrhl sám, napsal sem na fórum a tu by se akorát sestava doladila.
Prostě mi to příjde trochu drzé. Každopádně neni co řešit. Byla to jen taková připomínka. Sestavu už dostal.

Nepsal jsem kvalitní sestavu. Napsal jsem že by vymyslel sestavu a pak napsal sem kde by se ta sestava doladila. Tak jak to dělají mnozí jiní. Samozřejmě že se situace mění ale aspoň by věděl třeba to že když si najde základní desku se sloty na DDRII tak tam nebude cpát jiné ram, že když to má PCIe tak tam nebude shánět AGP grafiku. To byl jen příklad.