Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zatížená RAMka v klidovém režimu

Zdravím. Jeden známý má problém s noťasem. Poslední dobou se mu několikrát denně stává, že komplet spadne a to není v žádné vysoké zátěži. Napadlo mě, že by to mohlo být ramkou a tak jsem se podíval a je tam využití kolem 80% při otevřeném prohlížeči a možná nějakých otevřených officech. Může to tím být? Co to může způsobovat?

Díky za odpovědi

ramka je 4GB, windows 7 a nejspíš už nic víc neřeknu, protože momentálně nejde ani spustit. při každém spuštění se spustí oprava spouštění systému. včera když to ještě šlo tam byla ta ramka na 80%. oprava mi ted nasla chybu: Spouštěcí sektor systémového disku je poškozen...