Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mikrofon ve webkameře

Zdravim, mám notebook Medion,integrovanou Direct Sound AC97 audio. Dostal jsem webkameru Advent ADE-300N se zabudovaným mikrofonem, kamera ve Skypu funguje dobře, ale ten mikrofon neumím rozmakat.Díky za radu.

Vseobecne:
ovladace k nejakemu cinskemu dings bums sa hladaju tak ze ho pripojis a ides vo windows do spravca zariadeni najdes si to zariadenie (ak nemas ziaden ovladac tak je to pod nezname zariadenia) a tam si das u neho pravy klik vlastnosti a na niektorej karte sa da vybrat zo zoznamu ze chces vidiet Hardware ID, tam budu nejake VEN a DEV a nejake cisla a to oznacenie (tie VEN a DEV atd) zadas do googlu so slovom driver a svoju verziu windows (neni to jedno). Novsie windows by to mohli vediet aj obsluhovat s nejakym svojim generickym ovladacom a Win10 si vie ovladace stiahnut sam z kniznice u MS, ak ich nejaky cinan microsoftu poskytol.