Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouzení pc sestavy

Dobrý den , sestavil jsem si herní pc , tak bych vás chtěl požádat o kontrolu komponentů co jsem do sestavy vybral . Sestava bude hlavně na hraní.Chtěl bych aby bylo pc dobré i do budoucna a aby se dalo časem upgradovat.Nevím jestli deska je kvalitní ale hledal jsem desku co bude podporovat i SLI a CROSFFIREX. jestli je něco špatně nebo máte lepší návrh v této ceně prosím vás o radu díky moc .

- ak neplanujes taktovat (cize kupit K-ckovy CPU), tak si si vybral zbytocne drahu dosku
- na CF alebo SLI sa platforma LGA 1150 velmi nehodi a ked uz, tak nie v kombinacii s i5, ale s i7
- zdroj - ak neplanujes CF alebo SLI kombinaciu 2-och vykonnych kariet - je zbvytocne silny - staci kvalitny 400W zdroj, ak planujes CF/SLI s dvojicou vykonnych kariet s vysokym TDP a pretaktenou i7-ckou, tak ti nebude stacit

Chtěl bych se vás zeptat na grafiku v návrhu.Na CZC.cz a všude možne na netu jsem si četl recenze k této GK a každý druhý kartu vracel skrz pískaní cívek a bzučení , takže mám momentálně pochybnosti a strach GK obědnat.Chtěl bych aby mi PC dorazilo domů v pořadku a abych nemusel řešit problémy z vadnou GK. Rád bych od vás slyšel návrhy . Popřípadě jestli mi mužete poslat návrh na jinou spolehlivou GK +/- ze stejným výkonem ve stejné ceně , ktera do sestavy zapadne. Díky moc .